Bim

Bim Kıyma Fiyatları

Bim Kıyma Fiyatları

Bim Kıyma Fiyatları 2024 ; İnsan hayatının idame ettirilmesi için tüketmesi gereken en değerli besinlerden bir tanesi de kırmızı ettir. Kırmızı et, bonfile, kuşbaşı gibi formlarda kullanıldığı gibi, en sık tüketilen şekli ise kıymadır.

Kıyma her eve mutlaka giren ve özellikle çocukların köfte olarak tükettiği en faydalı besinlerden bir tanesidir. Her evde özellikle misafir ağırlanırken kıymalı yemekler ana yemek olarak sofraları süslemektedir. İçeriğinde bulunan protein, vitamin ve mineralle sayesinde, çocukların gelişimine katkısı yüksektir. Kansızlığı önleyerek aneminin önüne geçmektedir. Özellikle hamilelerin tüketmesi hem bebeğin hem de kendisinin gelişmesi açısından sıklıkla tavsiye edilmektedir.

Son dönemlerde gıda sektörüne yapılan zamlarla beraber en çok etkilenen ürünlerden biri kıyma olmuştur. Kıyma fiyatları cep yaksa da bir çok kişi az bile olsa almaya özen göstermektedir. Fakat her yerde satılan her kıymanın alınması tavsiye edilmemektedir. İçine karıştırdıkları farklı hayvanların etleri ile beraber karıştırılarak hem insan sağlığını tehlikeye atıyorlarlar hemde ucuz kıyma diye satış yaparak insanların ceplerine göz dikiyorlar. Üstelik helal kesim olmayan bu merdiven altı firmaların ürettiği kıymalar, bu konuya dikkat edenleri de kandırmaktadır.

Sizler için araştırdığımız bu yazımızda Bim marketlerinde satılan hem uygun fiyatlı hem de kaliteli kıymanın fiyatından bahsedeceğiz. Sizler de Bim Emin Kıyma Fiyatı 2024 kaç TL merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam ediniz.

Bim Kıyma Fiyatları 2024

  • Emin Dana Kıyma %20 Yağlı 400 Gr ; 48,50 TL

Kıyma Nasıl Kavrulur ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir