Bim

Bim Patates Fiyatları

Bim Patates Fiyatları

Bim Patates Fiyatları 2024 ; hemen hemen her evde gün aşırı pişen sebzelerden birisi de patatestir. Kızartma, haşlama, sulu yemekleri, salataları derken her yemeğe kullanılan patates, özellikle kış ayları için çuvalla alınmaktadır.

İçerisindeki vitamin ve mineraller sayesinde oldukça faydalı olan patatesi diyet yapan kişilerin sıklıkla kullandığını gözlemlemekteyiz. Gün içerisinde kan şekerinin düzenleyerek oldukça ok tutması, patatesi diyet listelerinin vazgeçilmezi yapmaktadır. İçeriği bakımında glüten içermeyen bir sebzedir. Sindirilmesi kolay olmakla beraber, kan basıncını düzenlemesi ve kalp sağlığını da koruması ile bilinmektedir.

Son gelen zamlar sebebiyle, fiyat artışından nasibini alan patates son zamanlarda cep yakmaya başlarken, fiyatına rağmen evlerden eksik olmaması ile dikkat çekmektedir. Sizler için araştırmasını yaptığımız bu yazımızda Herkesin sıklıkla alışveriş yaptığı Bim marketlerde satılan patates fiyatını yerinde araştırarak, bilgisini siz değerli okuyucularımız için kaleme aldık. Sizler de 2024 Patatesin Kilosu Ne Kadar ? merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam ediniz.

Bim Patates Fiyatları 2024

Son yaptığımız güncel fiyat araştırmalarımıza göre Bimde Satılan 1 Kilo Patatesin Fiyatı = 8,90 TL olan fiyat üzerinden indirim uygulanarak 6,90 TL ye satılmaktadır.

Patates Nasıl Muhafaza Edilir ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir