Bim

Bim Yoğurt Fiyatları

Bim Yoğurt Fiyatları

Bim Yoğurt Fiyatları 2024; insanların severek tükettiği besinlerden bir tanesi de yoğurttur. Yoğurt, Orta Asya Türklerinin seneler önce keşfetmesi ile ortaya çıkan süt ürünü bir besindir. İsiminin yabancı dillerde de yoğurt olarak geçmesi bu besinini ürklere ait olduğunu kanıtlamaktadır. İçerisindeki bol miktarda bulunan kalsiyum ve protein sayesinde herkesin mutlaka yemesi gereken besinler arasında yer almakatır.

Özellikle bir kadının hamilelik döneminde, karnında büyümeye ve gelişmeye devam eden bebek, kemiklerinin gelişmesi başladığında ihtiyacı olan kalsiyumu annenin vücut deposundan çekmektedir. Bu sebeple anne hamilelik döneminde başta kemik ağrısı olmak üzere dişlerde de çürüklük yaşayabilir. Bu gibi sağlık sorunlarının oluşmaması için mutlaka bol süt, yoğurt tüketmesi gerekemektedir.

Yoğurt herkes tarafından beğenilen ve sevilerek tüketilen bir besin olduğundan biz de bugünkü araştırmamızı yoğurt üzerine yaptık. Sizler için araştırdığımız bu yazımızda herkesin bildiği ve sıklıkla tercih ettiği Bim marketlerinde bulunan yoğurt fiyatlarınından bahsedeceğiz. Aşağıdaki listemizde bim marketlerinde satılan yoğurtların güncel fiyatları bulunmaktadır. Sizler de Bim Dost Yoğurt Kaç TL merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam ediniz.

Bim Yoğurt Fiyatları 2024

  • Dost Yoğurt Yarım Yağlı %15 2,5 KG ; 31,50 TL
  • Dost Yoğurt Tam Yağlı %4 3 KG ; 44,50 TL
  • Dost Yoğurt Tam Yağlı %4 1,5 KG ; 23,50 TL
  • Dost Süzme Yoğurt 900 Gr ; 29,50 TL
  • Dost Yoğurt Tam Yağlı %4 500 Gr ; 8,90 TL
  • Danone Hüpper Çilek Aromalı Yoğurt 67 Gr ; 7,50 TL
  • Dost Meyveli Yoğurt 500 Gr ; 13,50 TL
  • Activia Probiyotik Yoğurt 4×100 Gr ; 22,50 TL
  • Dost Gurme Meyveli Yoğurt 125 Gr ; 8,50 TL
  • Danone Mix Meyve Aromalı Yoğurt 90 Gr ; 5,75 TL

BİM’de 5 kilo Dost Yoğurt Ne Kadar ?

Her eve mutlaka yoğurt girmektedir. Bazı kişiler yoğurtlarını kendileri mayalasalar da, evde imkan olanakları doğrultusunda yapamayan kişiler marketlerden satın almaktadır. Sizler için araştırmasını yaptığımız Bim yoğurt fiyatları ile alakalı ayrıntılı fiyat listesi yukarıda yer almaktadır. Ayrıntılı bilgi için listemizi inceleyebilirsiniz.

Bim 3 Kilo Dost Yoğurt Fiyatı 2024

Bimde satılan yoğurtlarla alakalı fiyat bilgisi ayrıntılı bir şekilde yukarıdaki listede verilmiştir. Sizler de bimde satılan 3 kilo dost yoğurların kaç TL olduğunu merak ediyorsanız yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yoğurt Nasıl Mayalanır ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir