Carrefour

Carrefour Ayçiçek Yağı Fiyatları

Carrefour Ayçiçek Yağı Fiyatları

Carrefour Ayçiçek Yağı Fiyatları 2024 ; Evlerin hemen hemen hepsinde yemek yapılırken kullanılan malzemelerden bir tanesi de ayçiçek yağlarıdır. Kullanım amacı oldukça geniş olan bu yağlar, yemeklere ayrıca bir lezzet katmaktadır. Ayçiçek yağı kuyruk yağı ve hayvansal yağlara göre oldukça hafif ve kolesterolü düzenleyici yağlar arasındadır. Herkes tarafından sağlıksız olarak bilinse de özellikle beyin gelişimine fayda sağlamaktadır. Fakat her şeyde olduğu gibi bu yağlarda da fazla kullanım aşırı kilo alımı, obezite ve daha bir çok hastalığa davetiye çıkarmaktadır.

Son dönemlerde ise gelen zamlardan en çok etkilenen ürünlerden bir tanesi de ayçiçek yağları olmuştur. Bu sebeple tüketiciler uygun fiyatlı yağları araştırıp tercih etmeye başlamışlardır. Bu durumu ise fırsat bile gıda düşmanları merdiven altı uygunsuz ortamlarda sağlıksız bir şekilde ürettikleri sıvı yağları piyasaya sürerek vatandaşların sağlığını tehdit etmeye başlamışlardır. Bunun bilincinde olan akıllı tüketiciler ise mutlaka bilindik marketlerden ünlü markaların ürünlerini tercih ederek bu insanların oyununu bozmaktadır.

Sizler için araştırmasını yaptığımız bu yazımızda herkes tarafından severek kullanılan Carrefour marketlerde satılan ayçiçek yağlarının fiyatlarını ve markalarını araştırarak siz bilinçli tüketicilerin bilgisine sunduk. Sizce Carrefour’da ayçiçek yağı fiyatları ne kadar 2024 merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam ediniz.

Carrefour Ayçiçek Yağı Fiyatları 2024

Ürün AdıCarrefour Ayçiçek Yağı Fiyatları
Carrefour Ayçiçek Yağı 2 lt66.5
Carrefour Ayçiçek Yağı 18 lt617.95
Carrefour Ayçiçek Yağı 1 lt35.5
Yudum Ayçiçek Yağı 4 lt139.9
Yudum Ayçiçek Yağı 5 lt Teneke199.9
Biryağ Ayçiçek Yağı Teneke 5 lt193.9
Biryağ Ayçicek Yağı 4 Litre Dar Pet159.9
Orkide Ayçiçek Yağı 2 lt93.9
Yudum Ayçiçek Yağı 5 lt Pet199.5
Yudum Ayçiçek Yağı 2 lt Pet98.5
Biryağ Ayçiçek Yağı 1 lt45.25
Yudum Ayçiçek Yağı 3 L134.95
Orkide Ayçiçek Yağı 1 lt47.9
Orkide Ayçicek Yağı 4 l Pet169.9
Sırma Ayçiçek Yağı 4 lt158.9
Biryağ Ayçiçek Yağı 2 l89.5
Kırlangıç Ayçicek Yağı 4 LT Dar Pet176.9
Yudum Ayçiçek Yağı 1 lt56.5
Carrefour Ayçiçek Yağı Pet 5 lt152.5

Carrefour Ayçiçek Yağını Kim Üretiyor ?

En çok bilinen market zincirlerden bir tanesi de Carrefour marketleridir. Her market gibi bu market de kendi markası ile ürünler üretirken, ürettikleri ayçiçek yağlarının ise kim tarafından üretildiği merak konusudur. Ayçiçek yağlarını Carrefour için Bunge üretmektedir.

Ayçiçek Yağı Nasıl Yapılır ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir