Yılbaşı

Milli Piyango Yılbaşı Bilet Fiyatları

Milli Piyango Yılbaşı Bilet Fiyatları

Milli Piyango Yılbaşı 2023 Bilet Fiyatları ; Milli piyango her sene tekrar çekilen ve vatandaşlara hayaller dağıtan bir uygulamadır. Bu uygulamada satılan üç türlü bilet vardır. Bunlardan birincisi tam bilettir. Tam bilette kazanılan ikramiyenin 4/4’ü alınmaktadır. Yani tam biletinize ikramiye vurması halinde kazandığınız para ikramiyenin tamamıdır. İkinci bilet ise yarım bilettir. bu bilete ikramiye vurulması halinde 2/4 şeklinde kişiye düşmektedir. Yani yarısı alınır. Üçüncü ve son bilet ise çeyrek bilettir. Adından da anlaşılacağı gibi ikramiyenin tamamı değil dörtte biri alınır. Biletler de çeşitine göre, her kesenin alabileceği şekilde satılmaktadır.

Milli Piyango Yılbaşı Tam Bilet Fiyatları 2024

Tam biletler geçen sene yani 2022 yılında 120 TL’den satışa sunulmaktaydı. Bu sene yani 2023 tam bilet fiyatları henüz belli değildir. Belli olduğu zaman ilk olarak sitemizde yayınlanacaktır. Herkes tarafından merak edilip araştırılan milli piyango bilerleri bu sene de birçok insanın yüzünü güldürmeyi başaracaktır.

Milli Piyango Yılbaşı Yarım Bilet Fiyatları 2024

2022 yılında yarım biletler 60 TL’den alıcıları ile buluşmaktaydı. Bu sene ise hala belli olmayan bilet fiyatları herkes tarafından merak edilmektedir. 2023 biletlerinini fiyatları belli olur olmaz sitemizde yayınlanacaktır.

Milli Piyango Yılbaşı Çeyrek Bilet Fiyatları 2024

2022 yılında çeyrek biletler ise kişilere 30 TL ‘den sunulmuştur. Bu sene ise fiyatlarında belli bir artış gözlemlenmektedir. Milli piyango idaresi tarafından henüz açıklanmayan bilet fiyatları açıklanır açıklanmaz sitemizde yer alacaktır.

Milli Piyango Yılbaşı 2024 Bilet Fiyatları

Hayallerin gerçekleşmesi adına herkes tarafından tercih edilen ve alınan biletlere bu sene de yoğun ilgi beklenmektedir. Öyleki birçok bilet bayisinin önünde uzun kuyruklar meydana gelir. Eğer genel olarak bilet fiyatlarını toparlayacak olursak şu şekilde açıklayabiliriz;

2022 Biletleri ve Fiyatları

  • Tam milli piyango bileti 120 TL
  • Yarım milli piyango bileti 60 TL
  • Çeyrek milli piyango bileti 30 TL

2023 bilet fiyatları ise;

  • Tam milli piyango bileti henüz belli değil
  • Yarım milli piyango bileti henüz belli değil
  • Çeyrek milli piyango bileti henüz belli değil

Yılbaşı Süsü Nasıl Yapılır ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir