Şok

Şok Bal Fiyatları

Şok Bal Fiyatları

Şok Bal Fiyatları 2024 dünya üzerindeki en değerli besinlerden bir tanesi de baldır. Bal bir çok insan tarafından çok sevilen bir besindir. İçeriğindeki vitaminler sayesinde insan sağlığına da oldukça faydalıdır. İnsana enerji vermesi ile bilinir. Grip ve soğuk algınlığı gibi rahatsız olduğumuz zamanlarda içilirse boğazı yumuşatır, ağrıları hafifletir. Cilde de çok iiyi gelmektedir. Bir çok insan balı yüzüne sürerek maske yapar.

Kekik balı, çam balı, kara kovan balı, çiçek balı gibi bir çok çeşidi bulunan balların tabiki de fazlası zararlıdır. Örneğin halk arasında deli bal veya acı bal olarak da bilinen kestane balının fazlası insanda halüsinasyon görmeye kadar pek çok rahatsızlıklar görülebilir. Hatta sarhoş bile edebilir. Bu sebeple yediğimiz ve aldığımız bala çok dikkat edilmesi gerekmektedir.

Ziler için kaleme aldığımız bu yazımızda Şok marketlerde bulunan balları, fiyatlarını ve markalarını inceledik. Sizler de merdiven altı, sadece glükoz şurubu ile yapılmış bal tuzağına düşmek istemiyorsanız aşağıdaki tabloyu incelemenizi öneririz.

Şok Bal Fiyatları 2024

Ürün AdıŞok Bal Fiyatları
Özkovan Çiçek Balı Pratik Kapak 350 Gr29,50TL
Özkovan Çiçek Balı Pratik Kapak 350 Gr37,90TL
Özkovan Tüp Süzme çiçek Bali 90 Gr12,50TL
Özkovan Çiçek Balı 850 Gr69,50TL
Anavarza Akıllı Kapak Süzme Çiçek Bal 325 gr34,95TL
Özkovan Çam Balı 460 Gr36,50TL
Honey House Petekli Çiçek Balı 400 Gr39,95TL

Şok’ta Hangi Marka Bal Var ?

  • Özkovan
  • Anavarza
  • Honey House marka ballar vardır.

Bal Maskesi Nasıl Yapılır ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir