Şok

Şok Çorap Fiyatları

Şok Çorap Fiyatları

Şok Çorap Fiyatları 2024 kombinlerin en önemli tamamlayıcılarından bir tanesi çok önemsiz gibi görünse de çoraplardır. Gerek kıyafetlerin alına gerekse kısa pantolon altına göstererek giyilen çoraplar son dönemlerin modası haline gelmiştir. Özellikle bilek boy pantolonun altına giyilen kıyafet veya çanta ile kombin olan uzun soket çoraplar bir çok kişi tarafından tercih edilerek sıklıkla kullanılmaktadır.

Sadece görünen uzun çoraplar yerine bir çok kişi de babet ayakkabı veya üst kısmı biraz açık görünen ayakkabıları tercih etmek istediği zaman gözle görünen o çorap detayından hoşlanmıyor olabiliyorlar.Böyle durumlarda ise ayağın üst kısmını boş bırakan babet çorabı deniler çorapları tercih ediyorlar. Çoraplar bir çok kadın tarafından önemli bir detay olarak görünüyor. Bir erkekte ilk göz önüne alarak dikkat ettikleri ayakkabıları ve çorapları oluyor. Temiz ve kötü kokmayan ayaklar karşıdaki insanlar için çok iyi bir izlenim bırakıyor.

Hal böyle olunca biz de sizler için herkes tarafından kullanılan çorapların fiyat ve marka listesini araşırdık. Bir çok giyim, iç giyim gibi mağazalarda bulabileceğinizi çoraplar artık marketlerde de bulunabiliyor.Aşağıda yer alan tabloda ise şok marketlerin raflarında bulunan çorapların marka ve fiyat bilgileri yer almaktadır.

Şok Çorap Fiyatları 2024

Ürün AdıŞok Çorap Fiyatları
Chantale Pantolon Çorabı Lycra Fit 2'li7,90TL
Chantale Erkek Kışlık Bambu Çorap13,90TL
Chantale Siyah Tayt19,95TL
Chantale Bambu Kadın Çorap12,90TL
Chantale Bambu Çocuk Çorap7,90TL
Chantale Külotlu Çorap Lycra Fıt 15 Den12,50TL
Chantale Bambu Kadın Patik Çorap8,99TL
Chantale Bay/bayan Bambu Çorap3,99TL
Erkek Havlu Spor Çorap Çeşitleri4,99TL
Kadın Havlu Spor Çorap Çeşitleri4,99TL
Şardonlu Termal Çorap Kadın/Erkek/Çocuk9,99TL
Kız Erkek Çocuk Külotlu Pamuk Çorap11,95TL
Chantale Erkek Bambu Çorap13,90TL
Kadın Ev Babeti10,95TL
Kadın Ev Patiği7,99TL
Chantale Kışlık Çocuk Çorap4,99TL
Penye Tekli Kadın/ Erkek Çorap2,50TL
Chantale Şardonlu Termal Bay/Bayan/Çocuk Çorap8,99TL

Şok Külotlu Çorap Var Mı ?

Bir çok kadının giymekten keyif aldığı fakat çok ince olduğu için yırtılan halk tabiri ile kaçan kilotlu çoraplar bir çok markette de bulunmaktadır. Bu çoraplar şok marketlerin raflarında da yer almaktadır. Sizler de külotlu çorap arayışına girdiyseniz şok marketlerden temin edebilirsiniz.

Çorap Nasıl Katlanır ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir