Şok

Şok Kedi Maması Fiyatları

Şok Kedi Maması Fiyatları

Şok Kedi Maması Fiyatları 2024 ; en değerli hayvan dostlarımızdan bir tanesi de kedilerdir. Bakımı ve beslenmesi bazı insanlar için zor olsa da bazı kişiler kedilerini aşırı sevmektedirler. Öyleki kedileri onların ailelerinden olmakta, onlarla aynı tabaktan yemek yemektedirler. Bir çok kedi mama konusunda insanlara sıkıntı çıkarmamaktadır. Evde beslenen kedilerin özellikle kendilerine uygun kedi maması yemeleri gerektiği bilinmektedir. Çünkü yedikleri çiğ besinler onlarda parazit yapmaktadır. Dışkı ile parazitleri vücutlarından atmalarına rağmen kumlarından tüylerine bulaşarak sizi ve kendinizi sağlık sorunları ile karşı karşıya getirebilir.

Can dostlarımız kedilerimizin besin seçiminde bu sebeple çok dikkatli olmalıyız. Özellikle yavru olanlara yavru kedi maması, yetişkin olan kedilere ise yetişkin kedi mamaları tavsiye edilmektedir. Yanlış mama seçimi bazı kedilerde tüy dökmesine ve yediğini tekrar kusmasına sebep olabilir. Böyle bir durumla karşılaştığınız zaman paniklememeli hemen uzman bir veteriner hekime başvurmalısınız. Bu sağlık sorunlarının altında başka bir sorun varsa çözülmeli veya satın aldığınız mama değiştirilmelidir.

Sizler için hazırladığımız bu yazımızda can dostumuz kedilerimiz için şok marketlerde satılan kedi mamalarının markalarını ve fiyatlarını araştırarak siz hayvan severlerin bilgisine sunduk.

Şok Kedi Maması Fiyatları 2024

Ürün AdıŞok Kedi Maması Fiyatları
Free Cat Yetişkin Kedi Maması Biftekli 1.4 Kg73,00TL
Free Cat Yetişkin Kedi Maması Biftekli 300 Gr18,00TL
Free Cat Kedi Maması Biftekli Yetişkin 415 Gr23,50TL
Whiskas Kedi MamasI Sığırlı +1yaş 1.4 Kg108,00TL
Whiskas Kedi Maması Sığırlı 1+ Yaş 400 Gr25,95TL
Whiskas Sığır Etli 100 Gr8,95TL
Whiskas Kedi Kuru Biftek Ve Havuçlu 300 Gr25,95TL
Whiskas Poşet Junior 2-12 Ay 4*100 Gr29,95TL
Dreamıes Kedi Somonlu Ödül Maması 60 Gr12,50TL
Felix Tavuklu Kedi Maması 100 Gr8,95TL

Şok Markette Kedi Kumu Var Mı ?

Kedilerin bir diğer önemli ihtiyaçlarından bir tanesi kumlardır. Köpekler gibi dışarıda gezerek tuvaletlerini yapmaya ihtiyaç duymayan kediler evde onlar için edindiğiniz kedi tuvaletlerinde kumlarının içerinize ihtiyaçlarını gidermektedirler. Fakat kedi kumu seçimi oldukça önemlidir. Kokuyu içerisine hapsedecek, dışına koku vermeyecek bir kum almanızda fazda vardır. Şok markette kedi kumu var mı sorusuna yanıt verecek olursak eğer. Evet şok marketlerde kedi kumu bulunmaktadır.

Kedi Maması Nasıl Seçilir ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir