Şok

Şok Patates Soğan Fiyatları

Şok Patates Soğan Fiyatları

Şok Patates Soğan Fiyatları 2024 ; Evlerin ve genel olarak yemeklerin vazgeçilmez olan malzemelerinden birisi de patates ve soğandır. Geçmişten günümüze her evde mutlaka bulunan ve herkesin kolayca ulaşabileceği yerlerde ve fiyatlarda olan bu besinler insanlar tarafından sıkça kullanılmaktadır. Özellikle soğan her yemeğe konulan bir sebzedir. Yağ, salca ve soğan üçlüsüne dilediğiniz herhangi bir besini attığınızda ondan mutlaka lezzetli bir yemek çıkmaktadır.

Başta çocuklar olmak üzere patates kızartması ve soğan halkası kızartması çok sevilir. Bu sebeple bir çok kişinin evinde mutlaka ama mutlaka patates ve soğan vardır. Fakat ülkemizde bulunan ekonomik sıkıntılar sebebi ile yine zamlardan en çok nasibini alan besinler de yine bunlar olmuşlardır Öncede eve çuvalı ile alınan bu besinler hünümüzde artık bir kilo kadar alınmaktadır. Bunun sebebi de aslında arada bulunan aracılardır. Fiyat arttırmak amacı ile stokçuluk yapanlara dikkat edilmelidir.

Siz de eğer uygun fiyata kaliteli patates ve soğan almak isteyenlerdenseniz yazımız tam olarak size göre. Sizler için araştırdığımız bu yazımızda şok marketlerde bulunan patates ve soğan fiyatlarını araştırarak aşağıda siz değerli okuyucularımız için listeledik. Şok’ta patates soğan fiyatları ne kadar 2024

Şok Patates Soğan Fiyatları 2024

Ürün AdıŞok Patates Soğan Fiyatları
Patates Kg9,95TL
Soğan Kırmızı Kg6,95TL
Kuru Soğan Kg8,90TL
Sarımsak 250 Gr.15,90TL
Sarımsak Taze Demet9,90TL
Soğan Kuru Kg File5,95TL

Patates Soğan Nasıl Muhafaza Edilir ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir