Şok

Şok Salça Fiyatları

Şok Salça Fiyatları

Şok Salça Fiyatları 2024 ; hemen hemen her eve olan besinlerden bir anesi de salçalardır. 90’lı yılların sokakta oynayan son çocukları olarak dışarıda acıktığımız zaman yediğimiz en lezzetli ekmek aralarından bir tanesi de salçalı ekmeklerdi. Yaz sonu sonbahar başı her evde başlayan domates alma telası güzel annelerimizin ellerinden salçaya dönüşü verirdi hemen. Güneşte kurutulan salçalar hala bir çok evde bir çok yörede eski usul yapılmaktadır.

Salça ise içeriğinde bulundurduğu A, C ve E vitaminleri sayesinde özellikle gözlere oldukça faydalı olmakla beraber katarakt oluşumunu engellemeye yardımcıdır. Evde yapılmış ev yapımı salçalar ise insana direnç vermek adına en besleyici ve en faydalı besindir.

Sizler de eğer ev yapımı salçalara hasret kalanlardansanız bu yazımız tam olarak size göre. Sizler için şok marketlerde bulunan kaliteli ve uygun fiyata olan salçaları araştırdık ve şokta salça fiyatları ve markalarını aşağıdaki tabloda listeledik ve siz değerli okuyucularımızın bilgisine sunduk.

Şok Salça Fiyatları 2024

Ürün AdıŞok Salça Fiyatları
Vatan Domates Salçası 830 Gr19,95TL
Bizim Vatan Tatlı Biber Salçası 650 Gr17,95TL
Bizim Vatan Acı Biber Salçası 650 Gr17,95TL
Tat Domates Salçası 830 Gr24,95TL
Tat Domates Püresı 200gr5,95TL
Bizim Vatan Domates Salçası Cam 650 Gr23,95TL

Şokta Hangi Marka Salça Var ?

  • Vatan
  • Bizim
  • Tat gibi bir çok ünlü markanın lezzetli ve kıvamlı salçaları şok marketin raflarında müşterilerini beklemektedir.

Evde Domates Salçası Nasıl Yapılır ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir