Şok

Şok Su Fiyatları

Şok Su Fiyatları

Şok Su Fiyatları 2024 ; insanlık var olduğundan beri çok ihtiyaç duyduğu şeylerden bir tanesi de sudur. Su olan yerde oksijen vardır, oksijen olan yerde ise hayat vardır. Dünyada yaşayabilmemizin en önemli etkenlerinden bir tanesi ise dünyamızda su bulunmasıdır. Bir çok bilim adamı Mars’ta yaşamı bulabilmek için orada su arayışına girmiştir.

Hal böyle iken bizlerde suyun kıymetini bilmeli ve ona göre davranmalıyız. İnsan yaşamı için önemli olan su kaynakları tükenirse yavaş yavaş insanlığın sonunun da geleceği bilinmledir.

Suyun hayatımızdaki önemli yerlerinden bir tanesi de hiç şüphesiz ki vücudumuzdur. Her insan sağlıklı olmak adına günlük olarak mutlaka en az 2 LT su içmelidir. İçeceği suyu bir çok insan kaynak çeşmelerden veya suları içilebilirse evlerindeki sulardan karşılamaktadır. Fakat bir çok büyük şehirde musluk sularından içmek tehlikeli hal aldığından ya evlerine arıtma cihazı taktırmakta ya da dışarıda satılan hazır işlenmiş damacana sularını tercih etmektedirler.

Sizler için hazırladığımız bu yazımızda dışarıda gezerken tüketmek için veya evlerimizde tüketmek için aldığımız şok marketlerde bulunan suların markalarını ve fiyatlarını araştırdık. Sizde şokta su kaç para 2024 merak ediyorsanız aşağıdaki tabloyu incelemenizi ve yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz.

Şok Su Fiyatları 2024

Ürün AdıŞok Su Fiyatları
Saka Su 0,5 Lt2,95TL
Saka Su 1,5lt5,85TL
Saka Su 5lt10,35TL
Hayat Su Maskot 330 Ml4,95TL
Saka Su 10 Lt17,35TL
Elmacık Su 0.5 Lt1,50TL
Elmacık Su 1.5 Lt3,00TL
Elmacık Su 5 Lt7,50TL

Şok Market Hangi Suyu Satıyor ?

  • Saka
  • Hayat
  • Elmacık marka sular raflarda müşterilerinin beklemektedir.

En İyi Su Markası Hangisi ?

https://www.youtube.com/watch?v=asvPdhh5q9s

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir