Şok

Şok Tavuk Fiyatları

Şok Tavuk Fiyatları

Şok Tavuk Fiyatları 2024 ; halk arasından en çok tüketilen et çeşitlerinden bir tanesi de tavuk etidir. Özellikle piknikçilerin vazgeçilmezi olan beyaz et yaz aylarında daha çok rağbet görmektedir. İçeriğinde bulunan protein miktarı sebebiyle çocuklar ve yaşlılar başta olmak üzere tüm yaşan insanların haftada en az iki kere tüketilmesi önerilmektedir.

Tadı ve lezzeti güzel olan bu ürünün tabiki de en iyisini ve en kalitelisini tercih etmek oldukça önemlidir. Merdiven altı üretim yapan işletmeciler her ürüne olduğu gibi maalesef ki bu ürüne de hile karıştırmaktan vazgeçmemektedir. Bir çok tavuk hormonlu yemlerle beslenerek çok kısa sürede büyütülürken bazılarına ise hava enjekte ederek daha şişman görünmesini de sağlamaktadırlar.

Sizler için hazırladığımız bu yazımızda hem kaliteli hem de uygun fiyatları ürünler tüketmek isteyenler için şok marketlerde bulunan tavuk fiyatlarını ve markalarını inceleyerek aşağıdaki tabloda liste haline getirdik. Siz de şok markette tavuk fiyatları ne kadar 2024 merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Şok Tavuk Fiyatları 2024

Ürün AdıŞok Tavuk Fiyatları
Gedik Piliç Burger 300 Gr14,75TL
Keskinoğlu Chicken Rings 260 Gr18,25TL
Lezita Çıtır Kova 850 Gr49,75TL
Tadpi Piliç Baget Kg34,50TL
Tadpi Piliç Bonfile Kg64,90TL
Tadpi Piliç Ciğer Kg15,75TL
Lezita Piliç Cordon Bleu 300 Gr27,50TL
Tadpi Piliç Izgara Kanat Kg51,50TL
Tadpi Piliç Izgara Tava Kg76,50TL
Banvit Piliç Nuget 300 Gr15,75TL
Tadpi Piliç Pirzola Kg51,50TL
Banvit Piliç Schnitzel 300gr22,10TL
Banvit Piliç Yaprak Döner 300 Gr28,10TL
Tadpi Poşet Bütün Piliç Kg29,50TL

Şok Tavuk Helal Mi ?

Tavuk tercih etmeden önce markası ve fiyatından ziyade bir çok insanı ilgilediren kısmı, islami şartlara uygun olarak kesilip kesilmediğidir. İslami şartlarda kesilmeyen hayvanlar maalesef ki mundar olarak öldükleri için haram kabul edilmektedir. Bu sebeple bazı tavuk üretim fabrikalarında bu durumun mümkün olmayacağı veya dikkat edilmemesi sebebiyle satılan ürünler müslüman kesim için helal olmaktan çıkmaktadır. Fakat şok marketler kendi içinde helal sertifikası bulunan markalarla çalıştığı için şokta satılan ürünler helal sertifikalıdır.

Şokta Hangi Tavuk Markaları Var ?

  • Gedik
  • Keskinoğlu
  • Lezita
  • Banvit
  • Tadpi

İnternet üzerinde en çok merak edilen sorulardan birisi ise Tadpi tavuk kimin ? Tadpi tavuk helal mi gibi sorular bulunmaktadır. Bu marka helal sertifika sahibi olan banvit markasına aittir.

Körili Tavuk Tarifi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir