Şok

Şok Tuvalet Kağıdı ve Kağıt Havlu Fiyatları

Şok Tuvalet Kağıdı ve Kağıt Havlu Fiyatları

Şok Tuvalet Kağıdı ve Kağıt Havlu Fiyatları 2024 ; Bir çok evde ve işletmelerde kullanılan önemli malzemelerden birisi de tuvalet kağıtları ve kağıt havlulardır. Özellikle halka açık umumi yerlerde kullanılan ürünlerin hijyenik olması son derece önemlidir. Bir çok kişi bu gibi yerlerde tek kullanımlık ürünler görmek ister. Evde kullandığımız normal havlular yerine bu gibi yerlerde çoğunlukla kağıt havlular kullanılmaktadır ve böylesi çok daha sağlıklıdır.

Aslında evde de bulaşıcı hastalıklar sebebi ile de normal pamuklu havlu yerine tek kullanımlık kağıt havlular kullanılmak son derece önemlidir. Fakat son dönemlerde gelen zamlar sebebiyle en çok etkilenen ürünler arasında kağıt havlular ve tuvalet kağıtları da bulunmaktadır. İnsanlar çoğunlukla evlerinde kağıt havlu yerine normal havluları tercih etmeye başlamışlardır.

Sizler için hazırladığımız bu yazımızda güncel fiyatları oldukça fazlalaşan kağıt havlu ve tuvalet kağıdı fiyatlarını inceleyeceğiz. Şok markette bulunan kağıt havlu ve tuvalet kağıdı fiyatlarını siz değerli okuyucularımız için aşağıdaki tabloda liste haline getirdik.

Şok Tuvalet Kağıdı ve Kağıt Havlu Fiyatları 2024

Ürün AdıŞok Tuvalet Kağıdı ve Kağıt Havlu Fiyatları
Confort 2 Katlı Tuvalet Kağıdı 16'li58,50TL
Beyaz Güvercin Tuvalet Kağıdı 16'li78,00TL
Papia Tuvalet Kağıdı İpek Özlü 12'li49,00TL
Confort Kağıt Havlu 6'lı35,50TL
Confort Dev Havlu 600 Buçuk Yaprak35,25TL
Selpak Hijyen Kağıt Havlu 8'li45,00 TL
Confort Jumbo Kağıt Havlu 2 Katlı49,95
Papia Kağıt Havlu İpek Özlü 3 Katlı 6'lı37,00 TL

Şok’ta Hangi Marka Tuvalet Kağıdı Var ?

  • Confort
  • Beyaz Güvercin
  • Papia gibi ünlü markaların tuvalet kağıtları ve kağıt havluları bulunmaktadır.

Şok TENO Tuvalet Kağıdı Kaç Katlı ?

Tuvalet kağıdı ve kağıt havlu seçimleri son derece önemlidir. Özellikle kat yapısı suyu emici özelliği arttırdığından üç ve daha fazlı katlı olanlar tercih edilmektedir. Şok marketlerde satılan teno marka tuvalet kağıtları ise üretim şekli ile iki katlıdır.

Hangi Tuvalet Kağıdı Daha İyi ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir