Şok

Şok Yağ Fiyatları

Şok Yağ Fiyatları

Şok Yağ Fiyatları 2024 ; her evde bulunan temel besin kaynaklarından bir tanesi de yağdır. Özellikle yemek yapımında kullanılan sıvı yağlar çok fazla talep görerek çok fazla tüketilmektedir. Ay çiçek yağı içindeki besin değerleri sayesinde; İnsanların kalp sağlığını iyileştirme etkisi gösterirlen gün içinde harcanılan enerjiyi de arttırdığı bilinmektedir. Bağışıklık sisteminin güçlenmesi, cilt sağlığı hatta kansere karşı koruması da bir çok uzman tarafından söylenirken tabiki de fazlası her besinde olduğu gibi zararlıdır.

Çok fazla ağ tüketimi başta karaciğerde yağlanma ile birlikte obeziteyi, damar tıkanıklığını ve kalp sağlığını da etkilemesi de görülmektedir. Bu sebeple sıvı yağları tüketirken öncelikle usulünce ve doktorunuza danışarak tüketmelisiniz.

Son dönemlerde gelen zamlarla birlikte en çok Fiyat artışı görülen ürünlerden bir tanesi de sıvı yağlar olmuştur. Bu sebepledirki merdiven altı sağlıksız koşullarda fakat daha uygun fiyata satılan yağlar hayatımızı daha fazla tehdit etmektedir. Sizler de uygun fiyata ama sağlıklı sıvı yağ tüketmek istiyorum diyenlerdenseniz eğer bu yazımız tam size göre. Sizler için araştırmasını yaptığımız bu yazımızda, şok marketlerde satılan sıvı yağ fiyatları ne kadar bunun bilgisini vereceğiz. Şok’ta sıvı yağ fiyaları ne kadar 2024 merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam ediniz.

Şok Yağ Fiyatları 2024

Ürün AdıŞok Yağ Fiyatları
Evin Ayçiçek Yağı 1lt34,50TL
Evin Ayçiçek Yağı 2 lt64,50TL
Evin Ayçiçek Yağı Pet 5 lt147,00TL
Evin Mısır Yağı Pet 5 Lt169,95TL
Lio Riviera 1 Lt60,25TL
Lio Riviera Zeytinyağı 2 Lt119,00TL
Lio Naturel Sızma Zeytinyağı 1 Lt65,00TL
Lio Sızma Zeytinyağı 2lt129,95TL
Lio Naturel Sızma Zeytinyağı Pet 5 Lt309,95TL
Komili Riviera Zeytinyağı 1 Lt89,90TL
Komili Naturel Sızma Zeytinyağı Yumuşak 1lt98,90TL

Şok’ta Sıvıyağ Fiyatları Ne Kadar ?

Evlerde en çok kullanılan yağlar arasında ise tadının güzelliği ile ayçiçek yağları ilk sırada yer almaktadır. Sizlerde en sık alışveriş yaptığınız şok marketlerdeki ay çiçek yağlarının fiyatını merak ediyorsanız fiyat bilgisi üstteki tabloda verilmiştir.

Şok’ta Hangi Marka Yağ Var ?

  • Evin
  • Lio
  • Komili gibi markalar raflarda yer almaktadır.

Ayçiçek Yağı Nasıl Yapılır ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir