Şok

Şok Yumurta Fiyatları

Şok Yumurta Fiyatları

Şok Yumurta Fiyatları 2024 ; insan sağlığına kanıtlanmış en fazla faydası olan besinlerden bir tanesi de tavuk yumurtalarıdır. Yumurtaları uzmanların demesi ile mutlaka günde bir kez yememiz gerekmektedir. Özellikle büyüme çağındaki çocuklar için önerilen yumurtalar eğer alerjisi yok ise her insan tarafından kahvaltıda mutlaka tüketilmesi gerekmektedir.

Kahvaltıların ve yemeklerin vazgeçilmesi olan yumurtalar son dönem gelen zamlardan etkilenen besinler arasındadır. Bu sebeple bazı merdiven altı diye tabir edilen insan sağlığına uygun omayan şartlarda üretilen yumurtalar uygun fiyata fakat çok daha sağlıksı olarak piyasaya sürülmektedir. Öyleki tarihi geçmiş yumurtalar bir şekilde tekrar güncel tarihler yazılarak piyasaya sürülmektedir. Sizde bu tuzağa düşmemek için mutlaka bildiğini marketlerden veya bildiğiniz markaları satın almaya özen göstermelisiniz.

Sizler için hazırladığımız bu yazımızda her evde mutlaka var olan ve tüketilen yumurta fiyatlarını ve markalarını araştırdık. En sık kullanılan marketlerden olan şok marketlerden bulunan yumurta fiyatlarını aşağıdaki tabloda sizler için listeledik. Şok Yumurta Ne Kardar 2024 siz de merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam ediniz.

Şok Yumurta Fiyatları 2024

Ürün AdıŞok Yumurta Fiyatları
Anadolu Çiftliği M Yumurta 30'lu52,75TL
Anadolu Çiftliği L Yumurta 15'li29,90TL
Anadolu Çiftliği Gezen Tavuk Yumurta M 10'lu27,95TL
Anadolu Çiftliği Omega 3 M Yumurta 10'lu27,50TL
Koru Organik Yumurta M 6'lı (53-62 Gr)22,95TL
Yuşa Bıldırcın Yumurtası 12 Adet12,95TL

Bozuk Yumurta Nasıl Anlaşılır ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir